Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire szégyelltétek magatok...

Mennyire szégyelltétek magatokat amikor nem sikerült az egyetem és vagy halasztottatok, vagy otthagytátok azt?

Figyelt kérdés
Nekem rosszul sikerült ezért most nagyon lelkiismeret-furdalásom van. Nem álltam készen rá be kell, hogy valljam. Nem akarom feladni a tanulást, új lehetőségeknek nézek, de az is bánt,hogy szülők idegesek, haragszanak és állandóan azt kapom,hogy mi megmondtuk, meg tudtam,hogy ez lesz stb.

2017. jan. 24. 15:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Miben változtatja meg a mostani helyzeted ez a kérdés?


Bizonyítani kell ezután, ennyire egyszerű. Megkell mutatni, hogy tudsz Te ha akarsz.

Persze nehéz lesz, mert alapból kétségekkel fogadják majd az ötleteid, de ez már csak ilyen.

2017. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bántott a dolog, de tisztában voltam és vagyok az okokkal. Fél év után jelentkeztem egy szakirányú okj-ra, azzal decemberben végeztem, most újra felvételizek az egyetemre.


Ne foglalkozz a "mi megmondtuk" és hasonló mondatokkal. Te vagy benne, te tudod mi történt, önmagadnak tartozol elszámolással. Csakis magadnak.


Adj magadnak időt, dolgozd fel és menj tovább!

2017. jan. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá elsőként, hogy én személy szerint csak magamat tudnám okolni. Mert tudom, hogy képes vagy rá, így ha megbuknék, vagy kibuknék, az csakis az én hibámból adódhatna, pl. rossz időbeosztás.

Rajtam kívül álló okok miatt nemhiszem, hogy a szüleim is hibáztatnának. Pl. betegség

2017. jan. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A PÁSZTOR ***** válasza:
Semmi gond nincsen azzal, ha valaki módosít a pályáján :én lelkész vagyok, de gépész mérnöknek indultam. A szüleidnek mond meg, hogy most, hogy nehéz a helyzet és a körülmények is ellened vannak, ők ha szeretnek téged álljanak melléd és ne gyengítsenek, hanem támogassanak. Ha nekik nem megy, nincs más választásod mint olyan barátokat keresni akik támogatnak és melletted állnak ezekben a nehéz időkben.
2017. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!