Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károli jogi kar valami infó?

Károli jogi kar valami infó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tud valaki valami tapasztalatot a Károlival kapcsolatban? Jogra szeretnék menni, és nem tudom, hogy 2. vagy 3. helyre írjam. Az első nekem egyértelműen a Pázmány, mivel a testvérem is ott végzett mint jogász, nagyon színvonalas, egyből talált megfelelő állást, ( ezt azok miatt írom le, akik jönnek okoskodni,hogy joggal majd diplomás mekis leszel, rengeteg ilyet olvasok) szóval nálam az az első.

A második Szeged. Nagyon sok jót halottam, és az olvasottak alapján is nagyon szimpatikus.

Azért a dilemma,mert jobban örülnék ha Pesten tanulhatnék, nem kéne elköltözni, bár tudom áldozatot kell hozni. Károliról semmit nem tudok, sőt ink. lefelé húzzák ami halottam olvastam. Valaki aki oda jár esetleg ?

Előre is köszönöm!



2017. jan. 24. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Károlit én is csak hallomásból ismered, de az eltén nem is gondolkodtál?
2017. jan. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!