Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek az Eötvösbe ezzel...

Szerintetek az Eötvösbe ezzel behívnak szóbelizni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel az idei központi felvételi könnyebb volt, mit a tavalyi, várhatóan emelkedni fognak a ponthatárok. Szerintetek 85 ponttal (46 magyar, 39 matek) behívnak az Eötvös József Gimnáziumba szóbelizni, humán szakra?

Van még valaki, aki ide akar menni? És hány pontotok lett?

Minden érdekel! :)

14/L



2017. febr. 1. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Hú, hát tuti behívnak szóbelizni :D 2014-ben és 2015-ben is 131 pont volt a határ a humán szakra, ha maxos a hozottad, akkor olyan 136 pontod van, igaz? :)

Szóval sok sikert a szóbelire, meglesz az ;)

2017. febr. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ú, azt elfelejtettem mondani, hogy a hozott pontok maximálisak. :)

Köszi a biztatást!

2017. febr. 1. 18:33
 3/7 1233211231323232 válasza:

a honlapon rajta vannak az átlagok:

[link]

2017. febr. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én is azon parázok, hogy mennyivel emelkedett meg a határ.

Nekem az írásbelim 92 pont lett (45-47), de a hozott pont az csak 46 vagy 47 (nem emlékszem pontosan az év végi bizonyítványomra).


Melyik tagozat(ok)ra jelentkezel? :)


15/f

2017. febr. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Te jó ég, 4. válaszoló, ne parázz már :'D A hozott pontjaid sem rosszak egyáltalán, az írásbelid pedig konkrétan kiemelkedő :D Szóval sok sikert a szóbelire, téged is be fognak hívni, annyit nem fog emelkedni a ponthatár, hogy ne ;))
2017. febr. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Én megjelölöm a humán tagozatot és a NYEK-et. :)

#4, te?

2017. febr. 14. 17:56
 7/7 anonim ***** válasza:

#4 vagyok, matekot és humánt jelöltem, a humán fixen megvan, de matekra is elég valószínű, hogy bejutok (31).


Neked hogy sikerült a szóbeli? :)

2017. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!