Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE-PSZK Bagolyvári kollégium...

BGE-PSZK Bagolyvári kollégium milyen?

Figyelt kérdés

Hány ágyasak a szobák? Szobák mekkorák?

Fürdőszoba szintenként egy-egy?

Milyenek a zuhanyzók? Kabinos? Vagy csak válaszfal függöny nélkül? Esetleg nagy közös tér?


Milyen nehéz bekerülni? Bent maradni? Mert évente ki is lehet onnan hullani, ha jól tudom.



2017. márc. 16. 12:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Szobák 3 illetve 2 ágyasak, de 2 ágyast külön kell pályázni, alapból 3 ágyasba kerül a delikvens. A szoba kicsi, két emberrel még elviselhető, de háromra főre kicsi.


Fürdőszoba szintenként 2 vagyis folyosónként 1. A zuhanyzókat csak válaszfal választja el, függöny nincs.


Bekerülni szerintem akkor nem nehéz, hogyha nem túl jó a szociális helyzeted és ez mellé viszonylag jó tanuló vagy.


Én 3 évet voltam ott és nem tudok olyan emberről aki úgy hullott volna ki, hogy az iskolát nem hagyta ott, szóval ha felvesznek akkor az két félévre szól. Évente újra kell pályázni.

2017. ápr. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem több olyan barátom is van, akiket úgy raktak ki az első év után, pedig egyikük sem bukott ki az iskolából... :/
2017. jún. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Helyénvalóbb lenne úgy fogalmaznod, hogy nem vették fel őket a 2 évre. Nem ugyan az a kirakás, meg a nem felvevés...
2017. jún. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

a lényeg ugyanaz, szerintem

másodévesként, távol a lakhelyedtől, elég nehéz albérletet találni, amit fenn tudsz tartani


persze, megértem, hogy elsőként a gólyákat kell felvenni, de azért biztos lehetne erre valami normálisabb megoldást találni

2017. jún. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már ugyanaz, amikor minden év végén újra kell felvételizned? Minden év után megszűnik a kollégiumi jogviszonyod, újra kell felvételizned, ha felvesznek, lehetsz újra kollégista. Nem ugyan az kettő, mert te kirúgásként állítod be a "nem-felvevést". Mondom ezt úgy, hogy gyűlöltem ott lakni.
2017. jún. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én három kollégiumban laktam előtte, de mikor beléptem a szobámba, elsírtam magam. Olyan rossz hangulata volt valahogy, pedig nem lehet mondani rá, hogy nagyon lepusztultak lennének a szobák, voltak sokkal rosszabb helyek is ahol laktam. 4 napot bírtam ki, utána kiköltöztem.
2017. jún. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!