Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Jedlik Ányos Gimnázium (Csepel...

Jedlik Ányos Gimnázium (Csepel) milyen?

Figyelt kérdés
Milyen szintű a Jedlik Ányos Informatikai szakja?egy közepes tanulónak könnyű oda bejutni és milyen a közösség? a Válaszokat előre is köszi :)
2010. máj. 17. 20:31
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
az nagyonjó akkor odamegyek -.-'''' na szóval normális választ valaki?:D
2010. máj. 17. 20:45
 2/13 A kérdező kommentje:
uff bocs rosszul írtam ki a kérdést Jedlik Ányos gImnázium :D
2010. máj. 17. 20:52
 3/13 anonim ***** válasza:
13%
én idén angolra jelentkeztem oda, a suli nem tetszett belülről mert olyan elhanyagolt volt és régies, az angol szóbelin meg kb bent voltam 5 percet és olyanokat kérdeztek, mintha 2 éve tanulnék angolt. nekem nem jött be nagyon. legfelső emelet tele van kitömött állatokkal meg ilyen löttybe tett állatdarabokkal vagy mikkel.. elég nyomasztó:S
2010. máj. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ja és a szóbelin 100 pontot kaphattunk max. na és 5 perc alatt h a pic*ába tudnak 100 pontot adni egy beszélgetésre?!
2010. máj. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
81%

Ha még aktuális a kérdésed:

én oda jártam, pár éve érettségiztem, ha valaki komolyan veszi akkor nagyon jó alapokat nyújt felsőoktatásban, persze tanárja válogatja...

Az angol (kb. 1 vagy 2 tanártól eltekintve) az egyik legerősebb tagozata az iskolának.

Közösség - szerintem ez nem az iskolán múlik elsősorban:), de ha a diákok egymással jól megvannak, akkor a suli jó környezetet, lehetőségeket biztosít a közösség kialakulásához.

Bejutni talán nem lesz nehéz, és ha a fő tárgyakból (amikkel esetleg tovább akarsz menni) jó vagy, akkor a jedlik jó képzést ad. Azt hiszem, hogy Csepelen és a környező kerületekből a lehető legjobbat.

2010. jún. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Én oda járok és sztem nehéz :S Jajj ma van az évnyitó... am meg most meek 10-be :)
2010. aug. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
89%

Szerintem sokat veszített korábbi fényéből, hírnevéből az elmúlt 5-6 évben, Bese Benő igazgatása alatt. Bár lehet, hogy összetettebb a gond.

A 6-8 osztályos oktatás jó, viszont a 4éves gimnáziumi nem.

A fiam most negyedikes matematika szakon, a lányomnak már nem javasoltuk. A tanárok nem hivatásuknak tekintik a tanítást csak munkahelynek. Nem mennek versenyekre a diákok (matematika)ha mégis nincs jó eredmény amire büszke lehetne a gimi. Nagyon sokba kerül az ottani oktatás hiányait pótolni gondolok itt a magántanárokra a továbbtanulást érintő tantárgyakból. Emelt szintű érettségi is csak ilyen áldozatvállalással teljesíthető szemben más nem csepeli gimikkel.

A modernizációt a műfüves focipálya jelenti ami szép de nem előny felvételinél egyetem, főiskola. Egy fiamat korrepetáló matematikus mondta: megoldási sémára tanítják a gyereket, pl. 11-et úgy kap meg ha 6-ot összeadja az 5-tel kész.De ha a példa arról szól mennyi 8+3 már fölborul a beégetett séma és nulla pont.Tehát nem szemléletet kapnak. Amikor szembesült az oktató ezzel azt mondta erre nincs idő.

Összefoglalva ha komolyabb továbbtanulási szándéka van bárkinek és eddig az általános suliban jó vagy kiváló eredményeket ért el menjen inkább más belvárosi gimibe.

2010. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Valaki nekem is megírná hogy milyen priviben?

Nagyon megköszönném

2012. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Hát nem hiszem ,hogy aktuális már a kérdés , de azért leírom a véleményem hátha valaki kiváncsi lesz erre később és megtalálja ezt a kérdést.:)

Nem tudom miért szidják ennyire a sulit , én is oda járok és szerintem ha valaki komolyan veszi , akkor nincsenek bajok a tanulással.A közösség is nagyon jó beilleszkedni is könnyű bár tudom ez személyiség és viselkedés kérdése is , és a tanárok is normálisak, sőt viccesek (legtöbbjük). Persze azért vannak nagyon szigorúak dehát olyanok mindenhol vannak. Nem tudom melyik tanárról irt az egyik hozzászóló , de az én matektanáromat imádom . Elmagyaráz mindent és már nincs olyan dolog amit ne értenék , pedig azért be kell hogy valljam , általános iskolában nem volt kedvencem ez a tantárgy :) Én nagyon örülök, hogy ide jöttem mert az általános iskola ahova jártam az borzalmas volt...tanárok,közösség egyszóval minden:)

A bejutásról meg annyit , hogy ez nagyon sokban függ a központitól de szerintem azért egy közepes tanulónak egyáltalán nem könnyű bejutni... nekem hetedik évvégén 4.00 , nyolcadik félévkor 4.3-4.4 körül volt az átlagom és ötvenvalahány pontos központim volt (nem emlékszem pontosan, kevés de az általános iskolás osztályomban ez volt a legtöbb pont amit én és mégegy fiú ért el , vagyis ugyanannyi volt nekünk.)Épphogy csak felvettek...

2014. jún. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Nekem pont az a problémám vele, hogy már nem Benő az igazgató és a kedvenc (biológia) tanárom is elment :( Amúgy nagyon jó suli!
2014. okt. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!