Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megpályázhatok osztondijat...

Megpályázhatok osztondijat határon tuli magyarként miutan felvételt nyertem az egyetemre?

Figyelt kérdés
Múlt éven felvételt nyertem Debrecenbe, pszichologia szakra, nappali tagozatra, államilag tamogatottra, de egy évet halasztottam és ezen az éven fogom elkezdeni a tanulmányaimat. Viszont most találtam rá www.martonaron.hu- honlapon arra a bizonyos osztondijra ami hataron tuliaknak szol... csak nem vagyok teljesen tisztában vele, hogy meg e pályázhaton? nemtud valaki valamilyen informáciot esetleg tapasztalata nincs valakinek evvel kapcsolatban ? :S
2010. máj. 20. 20:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!