Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SOTE-re szeretnék jelentkezn...

A SOTE-re szeretnék jelentkezni (igazából mindegy hova vesznek fel, csak ő van a legközelebb). Azt hallottam, hogyan nagyon durva, , szivatás'' van. Mennyire igaz ez? Ha jó képességű vagyok, bevállaljam?

Figyelt kérdés
Egy elitgimnáziumba járok, nagyon szeretem a kémiát, bioszt, fizikát, a tanáraim is azt mondják, hogy nyugodtan menjek, de mennyire igaz, hogy ok nélkül buktatnak és kicsinálják az embert?

2017. júl. 23. 11:19
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2017. júl. 28. 19:47
 12/13 anonim ***** válasza:
34%
Köszi szépen -
2018. jan. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Orvosihoz elképesztően nagy motiváció kell ha csak azért mész oda mert nincs más akkor első évben ki fogsz bukni. Tapasztalatból mondom mert én is így mentem SOTE orvosira elit gimiből, nem volt jobb ötlete, csak annyit tudtam hogy szerettem a bioszt és a legtöbb tárgy jól ment. Első évben cvztem augusztusban is mentem vizsgázni szar jegyeim voltak kb az évfolyam legalján voltam. És amúgy tényleg általában az elit gimisek bukdácsolnak vagy legalábbis ilyen középszerűek az elején. Én megtaláltam a motivációm és összeszedtem magam később és már a negyedévet végeztem de ha te nem találod meg tehát igazán nem akarsz orvos lenni és feláldozni rá az egész életed akkor nem fog menni.
2018. aug. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!