Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Móricz Zsigmond, Szent László,...

Móricz Zsigmond, Szent László, Színyei, Teleki Blanka, Vörösmarty, illetve a 2. Rákóci Ferenc Gimikről valaki valamit?

Figyelt kérdés
Véleményeket kérnék a gimikről amik Budapesten találhatók [ha esetleg valakinek nem világos].Diákok,tanárok,szóbeli,tanulás.Nézegettem már dolgokat ezekről a gimikről,viszont azok mind régebbiek voltak.Mindegyik suliba ha megjelölöm az a természettudomány/kémia/biológia szak/tagozat lenne.Kitűnő volt a tavalyi [tehát 7-es] évvégi bizonyítványom.Imádom a biosz,és a kémiát is szeretem.Felnőttként állatokkal szeretnél foglalkozni.Nem szeretnék rossz,de nem is szeretnék versenyistálló szerű iskolába menni.Még azt is szeretném tudni,kb hány ponttal hívanak be szóbelizni.Tehát aki járt bármelyik suliba,kérem írja/válaszolja meg kérdéseimet kommentbe,vagy privátba!Köszönöm! :)

2017. nov. 11. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Hali!

A Lászlóba járok Biosz-kémiára és most vagyok 0.-os, és imádom!!!

A közösség nagyon jó. A tanárok többsége nagyon kedves és jó fej.

A központim 76 lett a szóbelim és a hozott pontjaim maximálisak lettek.

A gimi nem egy versenyistálló, ha szeretnél mehetsz versenyre,(annak csak örülnek a tanárok) de nem kötelező.

Illetve a tanárok rendesen követelnek, de így is jut időm sportolni, és pihenni is.

Ami miatt ajánlani tudom még , hogy 2 hetente 2 óra kémián kísérlets óra, amin mi diákok csináljuk az adott kísérleteket.

Csak ajánlani tudom! Sok sikert! Egg Lászlós diák :)

2017. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a 2. Rákócziba vagyok az nyekes osztályba 0.-os. (tudom nem biosz, de másnak jó lehet ez a válasz)

Nagyon ajánlom a sulit, nagyon szép az épület, kulturált. A tanárok akik engem tanítanak nagyon jók.

2 hete volt a nyílt nap.

Én csak ajánlani tudom az iskolát, szerintem meg van az elvárás minden tantárgynál, és egyáltalán nem versenyistálló.

(Én véleményem, és nem járok ide még fél éve se szóval ezt vegyétek figyelembe :D )

2017. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!