Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Semmelweis angol nyelvi...

Semmelweis angol nyelvi kurzusról tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Az angol nyelv I.,II.,III.,IV érdekelne.

Az lenne a kérdésem, hogy középszintű nyelvtudással melyikkel érdemes kezdeni? (Ahogy néztem, az angol I. pl. még elég kezdő szintű.)

A másik, hogy a tájékoztatóban az órák előadásként és nem gyakorlatként vannak feltüntetve. Mennyire kötelező bejárni az órákra, van katalógus?

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. jan. 21. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nyilván az 1est veszed fel először mert ezek egymásra épülnek.

Ja és ez nem igazi angol kurzus, itt az angol orvosi nyelvet tanulod nem simán csak angolt, szóval már az angol 1hez is biztos nyelvtudás kell. Mivel sose vettem fel ezért ennél többet nem tudok bocsi 😕

2018. jan. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

De előkövetelményként csak néhány év nyelvtanulás szerepel, egyiknél sem írja, hogy egymásra épülnének.

Azt tudom, hogy orvosi angol, köszönöm a választ.

2018. jan. 23. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!