Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezzekel a pontszámokkal hova,...

Ezzekel a pontszámokkal hova, milyen iskolába vennének fel? 2018 (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Ma tudtam meg a központi felvételi eredményemet, és érdekelne hova vennének fel ezekkel a pontszámokkal.

Matek: 13 pont

Magyar: 41 pont

Átlagom: 5,00

Kitűnő tanuló vagyok, sajnos a matekot nagyon elszúrtam, de már késő ezen aggódni...:(

Az Érdi Vörösmarty-ba szerettem volna menni, meg is jelöltem, de hát ennyi ponttal semmi esélyem oda.

Az lenne a kérdésem, hogy Érdhez közel, vagy Budapesten, tudtok-e olyan iskolát ami olyan közepes vagy jó, és felvennének?

Előre is köszönöm a válaszokat.:)



2018. febr. 1. 16:45
 1/7 A kérdező kommentje:

*ezekkel

ja és mindenképpen gimnázium kellene:)

2018. febr. 1. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
54 ponttal nézd meg: Könyves Kálmán Gimnázium, ide az újpesti elitiskolák azon része megy, aki nem elitgimibe megy.Váci Madách, Boronkayt nézd meg még.Babitsba behívnak szóbelizni és oda nagy esélyed van, hogy bekerülj :) Sok sikert!
2018. febr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ, megnézem őket.:)

Mik a vélemények a Budai Nagy Antal Gimnázium, a Százhalombattai sziszki-ről, és az Újbudai Széchenyi István Gimirol?

2018. febr. 1. 18:22
 4/7 anonim ***** válasza:

A Budai Nagy Antal szörnyű iskola. Nem ajánlom, (egy ismerősöm oda járt) és nagyon rosszakat mesélt róla.

Azt mondta,szörnyű a közösség, a tanulmányi része pedig nagyon gyenge.

A Könyves Kálmán és a Leövey Klára Gimnáziumot tudom ajánlani. Meg tudok egyháziakat is mondani,ha érdekel (pl. II. János Pál Pápa Gimnázium).

2018. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szécshenyi, Petőfi, Szent-Györgyi, Arany, Kosztolányi, Hunfalvy a szakgimik közül


Budai Nagy Antalnak nincs jó híre

2018. febr. 2. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leöveybe nem fognak behîvni,ne foglald vele a helyet!Tavaly az egyik ismerős lány 58-at îrt és nem hivták be szóbelire,ő is kitűnő volt.Érdtől talán könnyen elérhető a Szent Margit,oda sztem behîvnak.Teleki Blanka Zuglóban,de csak humán tagozata.A Könyves Kálmánt se îrd be.Magas pontokkal hîvnak be szóbelire.
2018. febr. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Az a lány a IX.ker.Weöres Sándorba ment.Angol nyek.-re.Oda is behîvnának szóbelire.
2018. febr. 4. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!