Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem Tanulmanyi...

Miskolci Egyetem Tanulmanyi osztaly?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gyesen vagyok, es szeretnem elvegezni a Miskolci Kulturalis Antropologia szakot levelezon, keresztfelevvel, januartol, es szeretnek informaciot kerni a tanulmanyi osztalytol, de sehol nem talalom az email cimet hozzajuk.....Esetleg valaki meg tudna adni? Kosz, Era
2010. jún. 13. 11:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A főbb információkat megtalálod a felvi.hu-n is (annyit, amennyi elég a jelentkezéshez), egyébként pedig az ME BTK TO illetékes az ügyben. A Google-ban rákeresve nagyon hamar megtaláltam:

[link]

(ha nem megy, segítek: a Tanulmányi Csoport vezetőjét kell keresned)

2010. jún. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszi szepen, teszek egy probat!!!szep napot :-)
2010. jún. 13. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
2010. jún. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
44%

Hát ez már a csúcs, hogy ilyet nem bír megtalálni valaki, látszik, hogy bölcsész vagy.

De ha már gyesen is vagy, akkor az nem jutott még eszedbe, hogy a gyerekneveléshez a Kúlturális Antropológia végzettség annyit fog érni anyagiakban, mint szar a zsebbe?

Még ha nem számítana, de ha már gyesen vagy számít, válassz inkább valami értelmesebbet.

2010. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!