Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Fóti népművészeti vélemény?

Fóti népművészeti vélemény?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek az iskoláról? Leginkább a grafikus szak érdekelne:)

2018. jún. 27. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
53%

Fóti vagyok... bar most erettsegiztem :)

Voltam ott felvetelizni, mely benyomast hagyott az iskola es a tanarok is, de nem a jo ertelemben..

Menj a dunakeszi radnoti gimibe :) eros gimi, de nem halsz bele, korrekt mindenki, en szrtam mindenre kb es a magyar erettsegim 99, az emelt angolom 93 lett, es mindenhova felvesznek ahova jelentkeztem egyetemre :)

Korrektek a tanarok, felkeszitenek, segitenek, aktiv, vidam a kozosseg, konnyu baratkozni, nincs nyilt utalkozas, a tanarok is inkabb baratok mint “felsobbrenduek” :)

2018. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi nem tetszett?
2018. júl. 1. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

Bunkok voltak a tanarok, foleg, illetve nem is a legjobb iskola..

A hire sem tulsagosan jo, es igazabol felvetelinel szobelinel angolul tudtam mondani alapveto dolgokat es teljesen levoltak ajulva. Egyszerre szobeliztettek tobb embert egy teremben, es hat aki semmit sem tudott angolbol azt is kb halalba dicsertek, hogy milyen jo a tudasa, ugyhogy en kevesnek ereztem mar ott felvetelin azt, amit az iskola megkovetel nyelvtudasbol.

2018. júl. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az gimi ?
2018. júl. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!