Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megszokott dolog hogy vidéki...

Megszokott dolog hogy vidéki diákok Budapestre járnak középiskolába, úgy hogy nem kollégiumban laknak?

Figyelt kérdés
Úgy hogy például van buszjárat Bp.-re és azzal, vagy hévvel vagy bármivel úgy hogy kb 1-2 órát utaznak. Te úgy jársz? Mennyit utazol naponta?
2010. jún. 23. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
szia, én középiskolába is bejárós voltam és most az egyetemre is bejárok. a népligetig kb 1 órát utazok, onnan a középsulim kb 20 percre volt, most az egyetem olyan 45-60 perc, a közlekedéstől függ. szóval elég sok. és bele kell még azt is kalkulálni, hogy otthonról mikor tudsz elindulni, mert nekem most úgy van, hogy az egyik busszal kb 10 perces késéssel érnék be, az előző busszal meg már több mint fél órával előbb bent vagyok:S ha van kedved a koleszhoz, akkor próbáld meg, nagyon sok idődet és energiádat venné el az utazás.
2010. jún. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem úgy lesz a következő tanévben, hogy 40 perc HÉV-vel, és onnan 10 perc villamossal. Bő 1 óra alatt bent vagyok, szerintem ez még nem olyan vészes. Kolis meg nem szeretnék lenni:)
2010. jún. 23. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:

az nem olyan sok utazás akkor. reggel tudsz még kicsit lazítani a héven, vagy tanulni:D

sok sikert hozzá!

2010. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én 90 km-ről jártam be peste, nem volt vészes mert a busz 2 utcányira indult a házunktól, 20 percente voltak reggelente buszok, és egy óra 10 perc alatt értem fel a népligetre, onnan még 15 perc volt a sulim. Én mindig tanultam az idő alatt amíg utaztam, mostmár van albérletem, így sokkal kényelmesebb, de azért még mindig azt mondom, hogy kibirható. Rengetegen csinálják így.
2010. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!