Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik egyetem...

Szerintetek melyik egyetem germanisztika szakja a legszínvonalasabb?

Figyelt kérdés

Most kell leadnom a jelentkezést és mindenképpen germanisztikára szeretnék továbbmenni, de még nem vagyok teljesen biztos abban, hogy melyik egyetemet jelöljem meg első helyen. Elsősorban az SZTE, PPKE, DE és PE érdekelne, hogy hol milyen a képzés, rossz/ jó tapasztalatok stb. A Pázmánnyal kapcsolatban még annyi a kérdésem, hogy utolsó két évben nem indult germanisztika alapképzésük, érdemes-e egyáltalán megjelölnöm, vagy nagy valószínűséggel most se indul, írjak be mást?


Előre is köszi a válaszokat.



2019. jan. 19. 15:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Inkább Szeged. (saját tapasztalat a szakkal)


A Pázmány BTK-ról én rosszakat hallottam, szerintem ne menj oda.


Mi szeretnél lenni germanisztikával?

2019. jan. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Fordító/ tolmács szeretnék lenni.


Örülök, hogy Szegedet írtad, mert igazából arra hajlottam, hogy azt jelölöm meg elsőnek, úgyhogy most megerősítettél. :)

2019. jan. 20. 03:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!