Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az oktatás az Eötvös...

Milyen az oktatás az Eötvös Lorand Tudományegyetem Természettudományi Karának Környezettan Bsc szakán?

Figyelt kérdés

Mire jó ez a diploma? Hol lehet evvel elhelyezkedni?


Hol lehet megnézni a Környezettudományi Centrum felvételi követelményeit az Msc szakra? Milyen diplomával lehet jelentkezni?


2010. júl. 2. 16:44
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező,

Az oktatás nem jó. Mindenből tanultok egy kicsit, úgyhogy nem lesz belőled igazából semmi. Elhelyezkedni nem lehet vele sem itthon, sem külföldön. Csak akadémiai pályán van vele esélyed.

Én kijártam geológia szakirányon. Utána a geológus MSc-t végeztem. Az többet ér, eladható. De hozzáteszem, hogy sok hiányosságom van, amiért a környezettanról és nem a földtudományi BSc-ről jöttem.

2012. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nagyon kösz
2017. nov. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!