Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ez elfogadható...

Szerintetek ez elfogadható diplomamunka egy ilyen komoly szakon?

Figyelt kérdés

[link]


Nem az enyém, de valahol érdekesnek (és felháborítónak) találom, hogy egy 10 oldalas diplomamunkát egy (BSC) matematikus szakon elfogadnak. Pláne egy ilyet, csupa mese.


2010. júl. 4. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
tdk dolgozatnak talán
2010. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem a Te dolgod, valószínű nem jártál még matek szakra. Egyébként tudod ki a témavezetője? Lovász, a világ egyik legnagyobb matematikusa... Ismétlem, foglalkozz a saját dolgoddal.
2010. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem Lovász írta a diplomamunkát.
2010. júl. 4. 21:43
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Második vagyok, igen, kedves kérdező, nem ő írta, nem tudom, Te mennyire vagy benne a szakmában, csak gondoltam, megjegyzem. Egyébként köszi a linket, el fogom olvasni a szakdolgozatot, az Általad írtaktól eltekintve érdekesnek találom.
2010. júl. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
De ha már az első pár mondatban van helyesírási hiba, akkor az azért már gáz...
2010. júl. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%

a honlapjukon:

[link]


A dolgozat elvárt terjedelme körülbelül 30 oldal.

2010. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A 30 oldalból soha nem csináltak problémát, hasonlóan magas színvonalon, ráadásul 5 éves osztatlan matematikus szakon: [link]
2010. júl. 5. 09:30
 8/10 anonim ***** válasza:

nyilván a semmiről is lehet 30 oldalt írni, s egy zseniális ötlet is pár mondatban elmondható


az ilyen dolgozatokkal a diák is, a témavezető is, az iskola is minősíti magát...

2010. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A témavezető is minősíti magát??? Tudd, hogy kiről beszélsz, ember!!!
2010. júl. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem olvastam el,csak belenéztem kb miről szól.De annyit mondhatok,hogy nem a másikban kell a hibát keresni vagy leszólni-tipikus magyar mentalitás.Jobb lenne,ha a saját dolgoddal foglalkoznál.Lehet,hogy igazad van és sz@r,lehet,hogy nem(mint írtam,nem olvastam el)-és akkor mi van?Majd akiknek módjában áll erről dönteni,azok döntenek...Egyébként sem kell a szakdolgozatot annyira komolyan venni.Végül is miből áll?Abból,hogy olvasgatsz innen-onnan meg gyűjtesz egy kis adatot(jobb esetben),csinálsz statisztikát.Szóval egy komolyabb téma és nagyobb terjedelem sem jelenti azt,hogy több munka és gondolkodás volt benne.
2010. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!