Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 10-es vagyok és az osztálytárs...

10-es vagyok és az osztálytársaim egy ideje mar csesztetnek azaz dobalnak beszologatnak stb. és azon gondolkodom hogy lehet atkene menni egy másik de ugyan ilyen szakkepzeso suliba. Átvennének?

Figyelt kérdés

És szerintetek ennek lenne értelme?

Ti mit csinálnátok a helyemben?



2019. máj. 31. 06:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Őszinte leszek. A szakképző sulikba nem a szellemi felső tízezer tagjai járnak (természetesen ott is vannak okos diákok) ezért másik suliban is számíthatsz hasonlóra. A helyedben mindenképpen megpróbálnám a váltást.
2019. máj. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És szerinted igy 10ben is átvennének?
2019. máj. 31. 09:55
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleid szépen felhívják a másik iskolát és megkérdezik.
2019. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ugyanarra a szakra mész és ugyanolyan tárgyaid lesznek ott is, akkor átvesznek 10-esként.

Milyen szakma?

2019. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Informatika azaz hivatalosan:irodai informatikus
2019. jún. 3. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:
Pacsi, én is infón végeztem. Az szinte bárhol van, gondolom a tantárgyaid ugyanazok, adatbázis, programozás, hálózat, stb.
2019. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen és a szakma tetszik is elvagyok vele csak az osztaly szar
2019. jún. 4. 10:08
 8/9 anonim válasza:
Nyilvánvaló, hogy az iskola nem képes biztosítani a tanulók biztonságát. A tanulóknak saját magukat kell megvédeniük, ehhez pedig szükség van egy megfélemlítésre alkalmas önvédelmi eszközre. Én annak idején egy kést vittem be és azzal ijesztettem rájuk, azután már nem volt több fojtogatás és nem készült több megalázó felvétel.
2019. jún. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Am nem rossz ötlet de én ezt inkább lehet kihagynam utolso kommentelő
2019. jún. 5. 06:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!