Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diplomaosztóra ezt illik...

Diplomaosztóra ezt illik felvenni?

Figyelt kérdés
Nyitott fekete "elegáns" szandált szeretnék felvenni. Ez illene oda? Vagy legyen zárt?

2019. júl. 4. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
22%

Zárt!


A legtöbb munkahely is tiltja a nyitott cipőt.

2019. júl. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Te kapsz diplomát vagy vendég, esetleg az egyetemi tanár vagy?

Nem fognak kidobni, de nem tudom, mit takar az elegáns. Ilyen tűsarkú szandicsodában én nem mennék, max vendégként, de akkor valami nagyon szolid ruhával.

2019. júl. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nyitottban megyek az én diplomaosztómra, de nálunk nincsenek szigorú szabályok az öltözködést illetően... nézz utána, nálatok hogy van. Ha meg vendég vagy, akkor kb azt veszel fel, amit nem szégyellsz.
2019. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk az mondták, hogy az illem szerint kötelező a zárt. Úgyhogy ha megtudjuk oldani kerüljük a szandált..
2019. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Zárt cipőt veszek fel. :)
2019. júl. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!