Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek nemzetközi tanulmá...

Szerintetek nemzetközi tanulmányok diplomával is el lehet helyezkedni ssc-kben vagy call centerekben?

Figyelt kérdés

Jövőre végzek a szakon és korábban önkormányzatokban meg egy bizonyos minisztériumban gondolkoztam, de ezekről lemondtam.


Most SSC/Call centerekben gondolkozom, esetleg nagykövetségekben.

Jelenleg egy angol C1-es és egy spanyol B2-es nyelvvizsgám van.

Angolt úgy gondolom, hogy felsőfokon beszélem, míg a spanyollal talán csak annak a határán vagyok.

Ha megtanulok még egy nyelvet illetbe finomítok a spanyolomon, szerintetek el tudnék helyezkedni SSC-kben nemzetközi tanulmányokos diplomával?


Nagykövetségek csak B terv.


Köszi előre is.



2019. júl. 5. 12:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A nagykövetségekre sokkal,de sokkal nehezebb bekerülni, mint bármelyik SSC-be. Azt ajánlanám, fejleszd fel a spanyol nyelvtudásod is felsőfokra,mert azzal megduplázod az esélyeid.


A kérdésedre válaszolva egyszerűen: igen.

2019. júl. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!