Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hogy milyen a Szerb Antalba...

Bogyobigyo26 kérdése:

Hogy milyen a Szerb Antalba gimnázium? Oda felveteliznék. Mennyire nehéz bekerülni? Mennyire erős a suli?

Figyelt kérdés

2019. júl. 8. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:
5%
Nagyon jó suli, egyre nehezebb bekerülni, a statisztikákban ha megnézed emelkedik a ponthatár. Amivel én anno biztosan bekerültem, ma csak várólistára elég. Nincs szóbeli felvételi sem, azzal nem tudod javítani az esélyeidet. Kemény a suli, de szerencsére nem versenyistálló. Én szeretem, rendesen felkészít az érettségire.
2019. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon rossz suli, én utáltam oda járni!

Az ottani "közösség" a legrosszabb, amit valaha tapasztaltam, a diákok primitívek, drogos botrány is volt közöttük.

Meglopják egymást, teleszemetelik az épületet, nem lehet a csürhétől tanulni.

A tanárok nem tanítanak semmit, viszont rendszeresen ok nélkül szívatják, megalázzák a diákokat, igazságtalanul osztályoznak. Aki benyal, az ötöst kell, hogy kapjon.

Az épület egy romhalmaz, a csempe esik le a falról.

Undorító az egész.

Hála legyen a jó égnek, hogy nem kell többé oda járnom!

2020. ápr. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!