Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szöveg fordítás? (leford...

Angol szöveg fordítás? (lefordítanád magyarra? )

Figyelt kérdés

Már próbáltam fordítóval de nem ér semmit.. teljesen értelmetlen.



Miley Cyrus is ‘furious’ about Taylor Momsen’s recent comments about her career, reports Heat: Miley is furious, who wouldn’t be?

She thought Taylor was pretty cool until this happened,

which has left her totally confused. Taylor is so obviously

desperate for fame. I mean, she’s traipsing around town in her underwear, or is that for the love of the music too?

Miley has always had a lot of talent, and Taylor knows it. Taylor still sees her as a threat, which she is, although they’re hardly in the same league.

Miley gets a little risky on stage, but she knows that it’s a performance, whereas Tayloroesn’t seem to know where to draw the line.

It’s sad, really.


2010. júl. 22. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Miley Cyrus dühös Taylor Momsen-re a legutóbbi kijelentése miatt a karrierjével kapcsolatban.

Miley dühös, ki nem lenne az ?


igazából ez egy rakás szar ami ide van írva :D bocsi nem fogok májli szájruszról fordítani, szépen rakd be webforditas.hu-ba és lefordítja az .

2010. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
bocsi , ezzel nem sokat értem el mivel a weblapomhoz kéne....
2010. júl. 22. 15:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja! Ha műfordítás kell ne egy fórumon vesd fel, hanem add szakembernek, majd a fordítás végeztével fizesd ki szépen a munkája árát! Vagy marad a fordítógép és a saját kútfő kombó.
2010. júl. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Miley Cyrus felduhodott amikor Taylor Momsen megjegyzest tett a karrierjevel kapcsolatosan.Milye duhos, ki nem lenne az?Idaig, o ugy gondolta, hogy Taylor eleg cool, de most elegge osszezavarodott( a tortentek miatt).Vilagos, hogy Taylor teljesen odavan a hirnevert. es itt leragadtam, nem ertem hova akar kijukadni az alsonemuvel??!!?!?!
2010. júl. 23. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én nem fordítanám le,
2010. szept. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!