Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olasz nyelv. Melyik nyelvvizsg...

Olasz nyelv. Melyik nyelvvizsgát ajánljátok?

Figyelt kérdés
Olaszból szeretnék középfokú nyelvvizsgát. Melyik nyelvvizsgát ajánljátok??? Ami ér is valami...tehát elismerik...de nem kell bele szakadni. Nem jártam nyelviskolába...külföldön tanultam a nyelvet...de most kéne a nyelvvizsga.
2010. júl. 27. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a Cils-en voltam még 2 éve.

Ez elvileg a készségekre koncentrál, nem a nyelvhelyességen van a fő hangsúly, bár azért belekérdeznek a nyelvhelyesség résznél sokmindenbe.

Annyi hátránya van, hogy 1évben 2x van, és Olaszországban javítják, szóval eléggé hosszadalmas, nekem olyan 4hónapot kellett várni az eredményre.

Budapesten a Studio Italiaban tudod letenni, nem tudom, hogy esetleg vidéken van-e.

Mostmár esedékes lenne a felsőfok, szerintem újra ezt választom.

2010. júl. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

ja igen, és ezt elfogadják mindenhol, egynyelvű vizsga.

Ha megjön az eredmény, akkor honosítani kell. +5000HUF.

2010. júl. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Szia!

köszi a választ, megnézem ezt a cils-t!

2010. júl. 27. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!