Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legjobban bevált...

Melyik a legjobban bevált alternatív angol tanulási módszer?

Figyelt kérdés

hallottam már egy párról taxus learning , relax, tell me more, rosetta stone...

Kinek melyik jött be legjobban.

Tetszene hogy nem bemagoló hanem angolul gondolkodtat. már régebben is gondoltam hogy a gondolkodásmód változtatás lenne a nyerő


2010. júl. 27. 15:58
 1/2 anonim ***** válasza:
50%

nem "alternatív", de működik:

Leülsz, és megtanulod. Megtanulod a szavakat, begyakorolod a nyelvtani szerkezeteket, megérted a felépítését. Aztán ha ez megvan, igyekszel minél több helyen használni: angolul olvasni, eljárni angol nyelvi klubba, próbálsz angolul gondolkodni, angolul játszol a számítógépes játékaiddal, kismillió ötlet lehetséges, hol használhatod, gyakorolhatod és fejlesztheted a már megtanultakat.

De azt a részét, hogy a dolgokat meg kell tanulni, nem lehet megspórolni.

2010. júl. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ok én nem vok sík hülye angolból anno az érettségim jól sikerült bár az nem volt nagy cucc. de azzal van baj amit te is írtál: "angol gondolkodás"... tanulok csak mindig felejtek mert nem használom és utálom hogy kell egy nyelvvizsga belőle a diplomámhoz. pedig hidd el nem büfé szakon tanulok (egy angol tanárom meg is jegyezte ha azokat meg tom tanulni amit az egyetemen tanítanak főleg kémiás bioszos cucc akkor nem hiszi el hogy az angollal nem vergődöm zöld ágra) szóval hátha ha van valami élvezetesebb módja is
2010. júl. 27. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!