Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kedves OLASZOSOK! Tudtok...

Kedves OLASZOSOK! Tudtok nekem nyelvkönyvet ajánlani C1 szinre?

Figyelt kérdés

Meglett a B2 nyelvvizsgám, szeretném folytatni a tanulást, de nem nagyon tudom, hogy hogyan tovább. Sokan mondták nekem hogy már nem kell nyelvkönyv, filmeket, sorozatokat kell nézni meg olaszul olvasni, abból szavakat tanulni, meg beszélgetőtársat keresni. Megpróbáltam így...és nem nagyon jött be. Sokkal könnyebb lenne a tanulás ha lenne egy leckékre osztott nyelvkönyv a kezembe, ami feladatokat ad, nyelvtant magyaráz, szókincset fejleszt. Eddig is így tanultam, és ezt érzem a leghatékonyabbnak, ezért szeretnék venni egy könyvet inkább. A neten viszont nem sok jót találtam magyar szerzőktől, olasz kiadóknak egész sok van, de nagyon drágák, ezért szeretnék néhány véleményt hallani ezekről, mielőtt választok egyet.


Tehát kérlek írjatok jó vagy rossz tapasztalatokat C1-es olasz nyelvkönyvvekkel kapcsolatban!

Előre is köszi.



2020. nov. 16. 23:20
 1/1 anonim ***** válasza:
82%
Nuovo Progetto Italiano 3
2020. nov. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!