Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan zajlik egy BME-s...

Hogyan zajlik egy BME-s alapfokú (B1-es) nyelvvizsga?

Figyelt kérdés
Idén tavasszal szeretnék elmenni nyelvvizsgázni, ugyanis tavaly kaptam ösztöndíjat, s annak egyik feltétele volt az alapfokú elérése valamilyen nyelvből. Mivel a vírus keresztbe tett, így idén megyek a BME-s nyelvvizsga írásbeli és szóbeli részére is. 2-3 éve tanulom az angol nyelvet, egyszer voltam tanfolyamon is, ahol elég sokat fejlődtem. Hogy szokott zajlani? Mi az az átlagosan elvárt szint, amivel megszerezhetem? Hogyan érdemes felkészülnöm rá? Válaszaitokat előre is köszönöm!

2021. febr. 27. 12:07
 1/1 anonim válasza:
Nem sokat tudok a témában, de láttam youtubeon egy pár ilyen alapfokú videót, ha esetleg beírod találsz valamit :))
2021. febr. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!