Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tippek norvég nyelv tanulásához?

Tippek norvég nyelv tanulásához?

Figyelt kérdés

Egyedül tanulnám, itthon. Jó könyvek, videók stb stb, bármi ami hasznos lehet?

Teljesen a nulláról kezdeném.



2021. ápr. 20. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok az otthoni nyelvtanulás híve, mert az elején lehetetlen kb ha nem áll melletted valaki, főleg egy számunkra ennyire "idegen" nyelvnél. A skandináv krimik nagyon jók, izgalmasak de nem kezdők számára.


Tudom, hogy sokba kerül, de ha beiratkozol egy nyelviskolába mondjuk egy A1-A2 képzésre akkor megismerkednél annyira a nyelvvel, kapnál tankönyvet, lenne kiindulási alapod ahhoz, hogy utána otthon egyedül folytasd.

2021. ápr. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
2021. ápr. 22. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
64%

1-es, én sosem jártam tanárhoz spanyolból és közel anyanyelvi szinten beszélem, C1-es nyelvvizsgám is van belőle és most az egyetemen is spanyolul vannak a tárgyaim, én vagyok az egyik legjobb hallgató a szakomon szóval nagyon nem értek egyet...

A kérdésre válaszul pedig azt mondanám, hogy keresgélj könyveket a nyelvkönyvbolt nevű oldalon, vannak norvég könyveik. Ha tudsz angolul vagy németül, nem lesz olyan bonyolult számodra, nézz sok videót és beszélgess anyanyelviekkel a kiejtés gyakorlásához. Sok sikert:D

2021. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Amit belinkeltek fb csoportot ajánlom figyelmedbe. Nagyon sok magántanár hirdet ott. Az ilyen nyelviskolás butaságokat el kell felejteni, totál nem éri meg, sokszor egy magántanárral sokkal, de sokkal olcsóbban jössz ki. Meg már most elkezdheted keresgélni a Pa Vei könyvet és munkafüzetet, mert abból szoktak tanítani sokan (nem csak itthon, kint Norvégiában is ebből szokták tanítani a nem anyanyelvűeket).
2021. máj. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!