Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Franciául szeretnék tanulni,...

Franciául szeretnék tanulni, de egyénileg, mi a legegyszerűbb módja?

Figyelt kérdés
Sajnos tanárra, illetve tanfolyamra nincs pénzem, és mivel bazi nehéz nyelv, ezért tudom, hogy fel kell kell kötnöm a gatyám... de akkor is. Melyik könyvet, melyik tananyagot javasoljátok? Mivel érdemes kezdeni, folytatni, stb? Nagyjából középszintig szeretnék eljutni. Köszönöm mindenkinek a választ.
2008. dec. 14. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyedül tanultam, az Allons-y tankönyvet használtam.
2008. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Itt nézz körül, rengeteg anyagot le tudsz tölteni, így többfélét is kipróbálhatsz anélkül, hogy tízezreket költenél rá. Ha regisztrálsz a fórumon, akkor meg még kérdezni is tudod a többieket a tapasztalataikról.

2008. dec. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Egyébként pedig hülyeség, hogy nehéz nyelv a francia... Annak, aki csak angolul és magyarul beszél nyilván az, de aki beszél bármilyen harmadik nyelvet, annak nem.
2008. dec. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, igazából nekem többen mondták, köztük egy már végzett francia szakos illető is. Nosza... nehéz, vagy sem, meg akarom tanulni, csak ahogy előzőleg is kérdeztem, mi erre a leghatékonyabb módszer? Amúgy meg az angol és a német van bennem.
2008. dec. 15. 00:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz valóban. Amúgy követed a tankönyvet, ennyit tehetsz... Hogy haladsz?
2009. máj. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!