Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki lefordítani...

Segítene valaki lefordítani az alábbi szöveget magyarra?

Figyelt kérdés

You have won in De postcode euromillions Email

Sweepskas Program Corporation, held on the 8th of December, 2008 in The Netherlands.

Your email address was selected via computer ballot along with

other 50 million email addresses collected from the web internet accross the

globe and your email came up with a golden ticket number.We write to officially notify you

of this award and to advise you to contact the processing office immediately for the cliam.


2008. dec. 15. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem ez csak ilyen spam, nem kell vele foglalkozni. Olyan reklámdolog, ahogy olvastam. Átverés.
2008. dec. 15. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az, köszi! De azért érdekelne magyarul. :)
2008. dec. 15. 11:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyertél a "De postcode" euromillions Email Speepskas Program Corp.-ban, amleyet 2008. december 8-án, Hollandiában tartottak. Az email-címed az internetről, a világ minden tájáról összegyűjtött 50 millió email-címmel együtt számítógépes sorsoláson vett részt, és a te címedet arany tikettel sorsolta ki. Hivatalosan értesítünk erről a nyereményről, és tanácsoljuk, azonnal vedd fel kapcsolatot az ügyviteli osztállyal a nyeremény felvételéhez.


Gyorsan fordítottam, ezért nem "szép", de a lényege benne van. Azonnal törölni kell az ilyeneket!


-falcon-

2008. dec. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!