Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol nyelvleckék dalszövegek...

Szolnoki LaJos kérdése:

Angol nyelvleckék dalszövegek használatával.Ismertek ilyent?

Figyelt kérdés

2022. febr. 5. 06:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük, igen. 30+ évvel ezelőtti érában volt a BBC-nek egy Pop Words című sorozata, amiben egy-egy nótát elemeztek. De olyan vezérfonalat, hogy kezdőtől felfelé, olyant nem fedeztem fel bennük, szóval alighanem ez "egy bizonyos szint vagy feljebb" nyelvlecke-sorozat volt. Ezekből vagy egy tucatot valaki felrakott a 4shared-re, de ott legalább ingyenes regisztráció kell a letöltéshez, ha jól tudom.
2022. febr. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
könnyen gyorsan angolul weboldal, facebook-oldal, youtube csatorna, több mint 400 lecke, pdf-ben is letölthető, és sokszor dalszövegekre épül.
2022. febr. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak ne rapbol tanulj.
2022. febr. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ezekből vagy egy tucatot valaki felrakott a 4shared-re, de ott legalább ingyenes regisztráció kell a letöltéshez, ha jól tudom."

Utolsó mondat lemaradt: Ma már ez a fél perces tennivaló legyőzhetetlen akadálynak bizonyul, soha senki már nem kérdezi meg, hogy pontosan mit keressen ott. :D :D :D

2022. febr. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!