Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol érettségi alapfokú...

Angol érettségi alapfokú tudással?

Figyelt kérdés
Van itt olyan aki 2es volt angolból? Nektek hogy sikerült az érettségi?, Én félel tőle, mivel nem volt lehetőségem semmilyen nyelvet sem tanulni 9.dikbe belecsöppentem, de ott nem az alapoktól ment, otthon gyakorolgattam és egy alap szinten megy, felelèsből 4eseket kapok, de írásbelit nem értem, és nem is tudom megcsinálni mivel nem értem a szavakat...
2022. márc. 26. 21:39
 1/5 A kérdező kommentje:

+ felelèsnèl azért értem a szavakat mert betanulom őket,itthon lefordítom, és így értem,de ha érettségin elèmtesznek olyan feladatokat hogy pl inges alakok, behelyetesíteni szavakat,ezt mint Tippmix

Élni szoktam, aki hasonló gondja van/volt hogy csináltatok meg?.


18/L

2022. márc. 26. 21:42
 2/5 anonim ***** válasza:
68%

Hát azért az angol középszint nem egy nagy kihívás. Pont a napokban írtam meg egy közepszintüt (már rég érettségiztem, most éppen nyelvvizsgára készülök).


Nagyon egyszerű a nyelvezete. Van még egy hónap az érettségiig, tudsz rá készülni.

2022. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Oldogass feladatsorokat, tanuld meg az ismeretlen szavakat. Szerintem jó ötlet lehet még gyorsan egy különtanárt keresni.
2022. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tavaly októberben előrehozottaztam angolból úgy, hogy előtte 4 évig szinte semmit se csináltam. Ugyan nem kettes voltam belőle, hanem hármas, viszont nekem nagyon sokat segített az, hogy angolul olvastam, videókat néztem, zene szövegeket fordítottam és a többi. 80% lett összesen, 78% az írásbeli, s habár így sem a legjobb, de tudom, hogy honnan indultam.


Szerintem neked is simán fog menni, tényleg nem valami ördögtől való dolog.

2022. márc. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Franciából ugyanebben a cipőben jártam, ha most még ráfekszel a feladatmegoldásra, menni fog
2022. márc. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!