Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tanuljak meg angolul? ...

Hogyan tanuljak meg angolul? A sorozatok nézése angolul nem igazán segít(alig értek ki belőle valamit)inkább idegesít hogy a felíratra kell figyelnem közben.A nyelvtanulós appok sem váltakbe,az angol nyelvű könyvolvasás sem,a szókártyák sem stb

Figyelt kérdés

Általános iskola 2-3 osztálytól tanultok angolul,de még mindig nem jutottam csak alapfokig.Szeretnék megtanulni legalább középfokon.

A nyelvtannal mindig hadilábon áltam (magyar),illetve olvasással is gondjaim(vissza felé olvastam,elég rosszul) voltak 1-2 osztályba,mára olvasni tudok és abszolút nem okoz gondot a szövegértés,hangos olvasás stb. magyarul(a helyesírás igen) de angolul alig meg a kiejtés,a nyelvtan része,a hallott szöveg.



2022. ápr. 16. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincsen valamilyen betegséged? Pl. diszlexia.


A sorozatokat és könyveket ha ennyire nem érted még az attól is lehet, hogy nem a szintednek megfelelő. Próbálj vagy könnyebben vagy olyat nézni, amit magyarul már nagyon jól ismersz.

2022. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy diszlexiás voltam mivel kellett volna járnom logopédiára(?),de nem igazán emlékszem
2022. ápr. 16. 22:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg próbálkozhatsz youtube videókkal. Többségében könnyen érthetőek, mert a nézők többsége nem anyanyelvi beszélő.
2022. ápr. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
támogatom az előttem szólót de mindenképp olyanokat nézz ami nagyon érdekel az ne zavarjon ha nem érted egy idő után úgy is megfogod érteni
2022. ápr. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!