Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tapasztalat 2F angol nyelvisko...

Tapasztalat 2F angol nyelviskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. szept. 15. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
3 évet jártam 2F-re, az a jó benne, hogy főleg az angol-beszédet tanítja. Egyedüli hátránya a magas ár.
2010. szept. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
3 évig jártál? És lett nyelvvizsgád? Teljesen kezdó voltál? Nekem alapfokú nyelvvizsgám van, és azt mondták az 5 hónapos tanfolyam alatt fel tudnék készülni középfokra... akkor szted lehet hinni nekik? Mert télleg jó amiket mondanak, de az ár télleg elég húzós...
2010. szept. 15. 20:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaptam több oklevelet, de nyelvvizsgát sajnos nem szereztem. Szerintem biztos kell hozzá vagy 4-5 év. Angolul beszélni jól megtanít a 2F, de nyelvvizsgához sajnos nem elég.
2010. szept. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Tudnod kell, hogy csaló banda, akiknek a fő profiljuk a BDEHAJTÁS. Ugyanis, ha valamiért nem vagy elégedett, vagy csak egyszerűen meggondoltad megad, vagy elfogyott a pénzed, a beiratkozás (burkolt szerződéskötés!!!) aláírása után 8 nappal (!!!!!) már NEM tudsz kilépni belőle! Én nagyon megjártam, most kb 100.000 Ft kifizetése után de per nélkül megúsztuk, úgy, hogy egyetlen órát sem vettem. NAGYON VIGYÁZZ!!!!
2010. okt. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!