Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik a legnehezebb angol...

Melyik a legnehezebb angol igeidő?

Figyelt kérdés
Azt a végére hagynám.
2022. ápr. 28. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Present Perfect. De ne hagyd a végére, mert annál sokkal fontosabb! Hagyd a végére a Future Perfect Continuous-t, amit alig használnak.
2022. ápr. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, a 3-4. Minden időben, én csak így hívom. Az egyszerű és folyamatos nem nehéz. Simple és Continous Past, Present, Future. Ezek átfedik kissé egymást, ezekkel kezdjed.
2022. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem a folyamatos befejezett jövő, de ezt ők se nagyon használják. Ha rákeresel a segédigéire ("will have been"), gyakorlatilag csak nyelvtani oldalakat találsz, rendes, élő szóban is előforduló szöveget nem.
2022. ápr. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Szèp napot kívánok nektek!
2022. ápr. 29. 08:39
 5/7 anonim ***** válasza:
A present perfect és annak folyamatosa. A többi az magyar aggyal is könnyen feldolgozható.
2022. ápr. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

"magyar aggyal"

Magyar aggyal bármi könnyen feldolgozható. :)

2022. ápr. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindig jön valami marha belefosni az eszmecserébe.
2022. ápr. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!