Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet a leggyorsabban...

Hogy lehet a leggyorsabban egyedül megtanulni spanyolul?

Figyelt kérdés

Tudtok javasolni internetes oldalt hozzá? Vagy valamilyen praktikát, amivel nektek sikerült?

Mindenféle külföldre utazás most nincs pakliban.

Köszii előre is, hogy időt szánsz rá...:)



2022. jún. 6. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én autodidakta módon tanultam meg spanyolul. Kezdésnek a Pons kezdőknek szóló nyelvkönyveivel szedj fel egy szilárd alapot, utána különböző oldalakon és akár élőben (Pesten sok spanyolos programot szoktak szervezni), kezdj el anyanyelviekkel beszélni, ennél hatékonyabb módszer nincs, én is így tanultam meg (ma már folyékonyan beszélem, bár minden nap használom, szóval muszáj is).
2022. jún. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a PONS nyelvtanfolyam kezdőknek: Spanyol című könyv segítségével kezdtem el spanyolul tanulni, miután azzal elsajátítottam egy megfelelő alaptudást, végigcsináltam a Colores tankönyv sorozatot is. Ezek alkalmasak autodidakta tanuláshoz, mert érthető nyelvtani magyarázatokat, aktuális szókincset és érdekes tananyagokat tartalmaznak és logikus felépítésük van. Egy alapos B2 (középfokú) nyelvtudást tudsz elérni velük.

Emellett hasznos lehet a Duolingo is, ha tudsz angolul. Valamint a youtube-on az Easy Spanish csatorna és az e-spanyol.hu nevű internetes oldal.

2022. jún. 16. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2022. jún. 16. 09:27
 4/4 Momoka4 válasza:
50%

Szia,

én is magam kezdtem el tanulni a spanyolt.

spanyolozzotthonrol.hu oldal segítségével, szerintem nagyon jó, érthető magyarázatokkal.

2022. júl. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!