Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol magántanárhoz járni...

Angol magántanárhoz járni teljesen kezdő szinten megéri?

Figyelt kérdés

28 éves vagyok. Nincsenek nagy terveim az angol nyelv kapcsán, igazából csak annyi lenne a célom, hogy megértsem mit mondanak mások és én megértessem magam.

Nulla nyelvtudásom van angolul. Megérni így magántanárhoz járni vagy nézgessem inkább a nyelviskolákat?


2022. jún. 19. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
7%
hogy lehet 0?? 30 vagyok, altalanos 3. osztalyba kezdtuk az angolt! ellogtad, vagy siman nem figyeltel oda annyi even keresztul?
2022. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Németet tanultam általános iskolában 8 évig. Utáltam.

Majd középiskolában 4 évet volt angol órának heti 3x egy olyan tanárral aki nem tanár végzettségű hanem tolmács. Nagyon nem tudott tanítani. Plusz nagyon rossz osztály voltunk és katasztrófa volt azaz óra ahol nem volt kemény kezű a tanár.

Hát így.

2022. jún. 19. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Én kezdő szinten inkább csoportos tanfolyamra mennék, majd max. később gondolkodnék magántanárban. Szerintem - persze ez csak az én véleményem - csak akkor van értelme magántanárhoz járni, ha valami külön speciális, fókuszált segítségre van szükséged (pl. csak egy konkrét komponensre szeretnél rágyúrni mondjuk az írásra, vagy mondjuk nem érted a nyelvtant és ezt kellene valakinek a szádba rágva elmagyarázni és begyakoroltatni).
2022. jún. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Megéri. A tanár csak veled foglalkozik, személyre szabja az órát, a te tempódban haladtok, nem kell 'kivárni a sorodat', hogy szóhoz juss.
2022. jún. 21. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!