Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Eddig németet tanultam de...

Eddig németet tanultam de nagyon szeretnék már az angolt is elkezdeni. Nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Mit ajánlotok? Magán tanár vagy nyelv iskolát? Vagy hogyan tudnék magamtól elkezdeni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 19:06
 1/4 anonim ***** válasza:

hány éves vagy? hány évig tanultál németet?

egyébként magántanár olyan szempontból jó, hogy csak veled foglalkozik, viszont nyelviskolában lehet, hogy gyorsabban haladnátok.

2010. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 leszek és 7 évig
2010. szept. 20. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:

Első: Egyébként az tök mindegy, hogy hány évig tanulta, az a lényeg, hogy hol tart.(Igaz, most az se annyira fontos)

Szerintem heti 1-2 óra magántanárral megfelelő. Nem is túl intenzív, nem is túl lassú, másra is jut időd.

2010. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerintem hogy németet meddig tanultam/tanulok az nem is fontos nagyon ebben a kérdésben mert nem sok közös van a német és az angol között...én sem tudom mért irtam le.akkor majd megprobálok tanárt szerezni :) És a Katedra nyelviskola?Az jó?Jár valaki oda?am köszi a válaszokat :)
2010. szept. 21. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!