Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudom fejleszteni...

Hogyan tudom fejleszteni önállóan az angol beszédkészségemet? Tudtok olyan hanganyagot vagy youtube csatornát, ahol angol kérdést tesznek fel és van x másodpercem válaszolni? Köszönöm a segítséget.

Figyelt kérdés

2022. aug. 21. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Effortless English

Success With Stories

A módszer neve TPRS, itt egy ismertető: [link]

Ez alapján találhatsz újabbakat is, mint pl https://www.youtube.com/watch?v=wLI-6iK4h8E&list=PLBpHxeu4Wm..

2022. aug. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De jó, ezt meg fogom nézni.
2022. aug. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"hanganyagot vagy youtube csatornát, ahol angol kérdést tesznek fel és van x másodpercem válaszolni?"

Ehhez nem kell hanganyag vagy youtube csatorna, csak egy halom kérdés, meg egy stopperóra a kezedbe. Kérdések vannak pl. itt (mintaválaszokkal, szószedettel, stb.):

[link]

2022. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azért szerettem volna ilyen hanganyagot, mert sokat biciklizem és ez idő alatt is tudnám hallgatni. Vezetés közben is, amikor munkába jövök-megyek. :)
2022. aug. 22. 12:58
 5/7 anonim ***** válasza:

De most akkor kérdéseket akarsz, amikre te válaszolsz, vagy megválaszolt kérdéseket, amiket hallgatni tudsz? Ha az utóbbi, létezik hasonló könyv hanganyaggal is:

[link]

2022. aug. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kérdéseket szeretnék, amik nincsenek megválaszólva hanganyagban van youtube csatornán. Én szeretném megválaszolni magam, hogy adnak időt rá.
2022. aug. 22. 13:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy az lenne a legegyszerűbb, ha felolvasnál magadnak kérdéseket ilyen nagy szünetekkel, és azt hallgatnád biciklizés közben, mert ilyen típusú hanganyagról én nem tudok.
2022. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!