Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vezetés közben szeretnék...

Vezetés közben szeretnék angolul tanulni. Hol tudok ehhez hanganyagot találni, venni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat vezetek és szeretném hasznosan tölteni ezeket az órákat. Jelenleg egy gyenge középszinten vagyok, de szeretném fejleszteni a szókincset, kiejtést és hallásértést. Szókincs fejlesztés miatt angol-magyar hanganyag nagyon hasznos lenne, ha létezik ilyen.

2022. szept. 28. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon nem jó ötlet! Vezetés közben a vezetésre kell figyelni. Hiába nem olvasol közben, hanem hallgatod, az is eltereli a figyelmedet, mert nem egy "háttérzaj" mint a rádió, hanem te konkrétan arra figyelnél, mert tanulni akarsz.
2022. szept. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Én a Balázsékra is nagyon figyelek minden reggel de még nem volt balesetem..:D
2022. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
assimil
2022. szept. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2022. szept. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!