Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelvvizsga típust...

Melyik nyelvvizsga típust válasszam? Ti melyiknél csináltátok? Hogy készüljek, hogy sikeres legyen? (angol középfok)

Figyelt kérdés
2010. okt. 2. 10:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Én az ORIGO (Rigó utca) vizsgatípust ajánlom. Vizsgázó barát és viszonylag kiszámítható. Akkor ajánlom, ha szeretsz és tudsz is jól fordítani és jól kifejezni magad magyarul, mivel ez kétnyelvű vizsga. (lásd lentebb) Én is ott vizsgáztam angol középfokon. :)

Vehetsz könyvet, vagy tölthetsz le a honlapjukról is feladatsorokat. www.itk.hu

Feladatsor:

Először egy teszt: (30 perced van rá) 50 kérdés van és a, b, c, d válasz közül kell karikázni egyet.

Innentől szabadon választható, hogy a többit milyen sorrendben csinálod. (középfokon 3 órád van rá, ha jól emlékszem, de ebben nem vagyok biztos.)

Van egy szövegértés, egy angolról magyarra és egy magyarról angolra fordítás. Elmesélhetném még az egész vizsga menetét, de a honlapon is szépen le van minden írva. A szóbeli témaköröktől kezdve az írásbeli pontozási rendszerig.

Én csak ajánlani tudom a vizsgarendszerüket!


Remélem segítettem.

2010. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kihagytam, hogy van egy levél is benne! Első voltam! :)
2010. okt. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2010. okt. 2. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:

Hű, micsoda hazugságok. Nagyon okos vagy második. Én voltam az első és a másodikat nem én írtam.

Tényleg van benne levél, de nem kezdtem el sorolni, hogy miből áll...

2010. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. bocs, mégse én voltam az első, csak egy hasonló kérdésre válaszoltam....
2010. okt. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen volt?
2013. márc. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!