Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol Emelt szintű értettségi...

Angol Emelt szintű értettségi teljesítése 87%-osra mennyire nehéz?

Figyelt kérdés

Rendelkezem középszintű angol érettségivel, 72%-os. Szeretnék ebből a tárgyból a jövőben emelt szintűt tenni és legalább 87%-osra tervezném abszolválni.


Azt szeretném még megkérdezni, hogy úgy általánosságban mennyire nehéz emelt angolra felkészülni? Szeretnék majd elkezdeni angolul sorozatokat, filmeket nézni, sőt már van, amit elkezdtem már. Viszont ez kevés lesz (?).


2023. jan. 7. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Hát ahhoz intenzíven kell tanulni, sokat hallgatni, olvasni, megcsinálni az összes korábbi feladatsort, méghozzá a megoldás ellenőrzése után kiszótározva az összes új szót, hogy gazdagodjon a szókincsed. A szóbelihez pedig arra való felkészítő könyvet használni, szavakat tanulni.
2023. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első írta, intenzíven készülj, nekem a középszintű 99% lett, de így is csak 73-ra sikerült a próba-emelt. Írásbelire lehet készülni korábbi évek feladatsoraival, szóbelihez pedig rengeteg könyv van kidolgozott tételekhez. A környezetvédelem, gazdaság, tudomány, technika témaköröket különösen át kell nézni, mert vannak benne nehéz kérdések szóbelin.

Remélem tudtam segíteni!

2023. jan. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!