Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nem elmenni a szóbeli nyelvviz...

Nem elmenni a szóbeli nyelvvizsgára?

Figyelt kérdés

B2-es dzinten, angolból volt írásbeli nyelvvizsgám 2 napja, illetve ma délután lesz a szóbeli.


A listening feladatban 3/1 az amit úgy érzek, hogy megvan. A szóbeli többi részére :(szituáció, beszélgetés stb.) szinte semmit sem készültem. (Tudom, ez az én hibám, én iszom a levét, stb.)


Szerintetek nem menni el a szóbelire nagyon nagy balekság lenne? Az írásbeli egyébként talán megvan.



2023. máj. 19. 07:53
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfejtettem írni, hogy legutóbb amikor voltam, akkor a szóbelim 50% lett úgy, hogy arra készülgettem kicsit.
2023. máj. 19. 08:04
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha már bejelentkeztél és kifizetted, akkor szerintem próbáld meg. Lehet épp szerencséd lesz.
2023. máj. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
15%
Ha készülni kell egy nyelvvizsgára és anélkül megbuksz az már rég rossz mert valódi nyelvtudásod nincs.
2023. máj. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"nem menni el a szóbelire nagyon nagy balekság lenne?"

Csak annyira, mint másvalamire kifizetni több tízezer forintot, aztán azt mondani, hogy nyugodtan tartsák meg a pénzedet is meg az árut vagy szolgáltatást is, mert mégsem viszed el, mégsem veszed igénybe.


Ha már becsengetted a pénzt, legalább azért menj el, hogy tapasztalatot szerezz, akkor is, ha előre tudod, hogy meg fogsz bukni!

Különben sem biztos az. Lehet, hogy pont az fog felszabadítani, lendületet adni, és így végül átmész, hogy az esélytelenek nyugalmával mész neki. ;-) De ha mégsem, akkor majd legközelebb fog jól jönni, hogy már lesz tapasztalatod a szóbeliről is (még akkor is, ha bukás lesz a vége

2023. máj. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!