Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Euroexam nyelvvizsgán a...

Euroexam nyelvvizsgán a discussion rész hogyan működik?

Figyelt kérdés
Holnap megyek, és nincs is párom szóval ettől is félek hogy így hogyan lesz megoldva? Illetve itt van felkészülési idő? Mert kicsit nehéznek tűnik így, nem tudom ezt a feladatot hogyan kellene teljesíteni.

2023. máj. 19. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%

HOLNAP !!! mész és képben sem vagy az alapokkal?????


WHAT? Hát így hogy merészelsz a vizsgabizottság színe elé lépni?

2023. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Csak ezt a részét nem értem, mivel több helyről is hallottam információt és mindenki mást mondott.
2023. máj. 19. 21:26
 3/13 anonim ***** válasza:
De ne hallomásból tájékozódj, hanem olvasd el, hogy a vizsga saját honlapján mit írnak erről! Amúgy nyilván összeraknak vki mással, aki egyedül van.
2023. máj. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

"HOLNAP !!! mész és képben sem vagy az alapokkal?????



WHAT? Hát így hogy merészelsz a vizsgabizottság színe elé lépni?"


Nem az alapokkal nincs tisztában hanem azzal hogy hogyan zajlik a vizsga, amivel nincs semmi gond. Én is magabiztos angol nyelvtudással rendelkeztem amikor felsőfokúra mentem, semmi szükségem nem volt előre gyakorolni típusfeladatokat sem megnézni hogyan zajlik a vizsga mivel elmondanak mindent menet közben. Készülni a konkrét vizsgára a gyenge képességűeknek való akiknek egyébként nincs megfelelő szinten a nyelvi tudásszintjük.

2023. máj. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nyelvvizsgan mar minek felkeszulesi ido? Vagy tudsz angolul beszelni vagy nem.
2023. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%

"Nem az alapokkal nincs tisztában hanem azzal hogy hogyan zajlik a vizsga, amivel nincs semmi gond."

Végülis tényleg semmi gond. Csak (valószínűleg a szüleinek) néhány tízezer forintja bánhatja. :DD

2023. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
15%

#6 miért bánná a szüleinek a pénze? Lehetsz te lépésről lépésre tisztában az egész folyamattal hogy hogyan zajlik egy nyelvvizsga ha egyébként egy szót nem tudsz mondani az adott nyelven - ekkor megbuksz


Fordítva is igaz: minden nyelvvizsgán helyben megkapsz minden információt arról hogy mit kell csinálni és mi a feladatod. Ha valóban érted a nyelvet akkor semmi gondot nem fog okozni ha nem tudod előre hogy 5 vagy 6 feladatot kell megoldanod vagy a hallás utáni rész és a levélírás mikor van...

2023. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha valóban érted a nyelvet akkor semmi gondot nem fog okozni ha nem tudod előre hogy 5 vagy 6 feladatot kell megoldanod vagy a hallás utáni rész és a levélírás mikor van..."

Ha valóban érted a nyelvet, akkor is egész más élmény egy olyan vizsgán részt venni, amelyiken tudod előre, hogy mikor mi fog történni, mint egy olyanon, amelyiken minden kis mozzanat az újdonság erejével hat, meglepő és zavaros, hogy miért pont azt kell csinálni, miért pont úgy, mi az, ami valóban fontos és mi az, ami miatt nem veszíthetsz pontot úgysem, stb. - és ez rányomhatja a bélyegét az eredményre.

Nagyon intelligenciafüggő is, hogy ki mennyire képes jól teljesíteni egy olyan vizsgán, amiről kb. semmit se tud előre.

Akinél pedig kérdéses, hogy a nyelvtudása van-e az adott szinten, annál főleg számít akár egy-két pont veszteség is: azon múlhat, hogy átmegy-e vagy nem. Ugyanis messze nem csak azok kapnak nyelvvizsgát, akik "valóban értik a nyelvet", ezért nem baj, ha pár pontot veszítenek is.

2023. máj. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Durva, hogy mennyire rosszindulatú emberek vannak. Annyit tettem fel kérdésnek, hogy a vizsga egy adott része hogyan zajlik, mivel még sosem voltam nyilván nem tudhattam, de néhányan már a pénztárcámban turkáltak stb. Ha nem is készültem volna semmit SE lenne senkinek semmi köze hozzá, ez az én saját dolgom, az én felelősségem. Nyilván tudok angolul beszélni, valószínűleg ha nem tudnék nem jelentkeztem volna. Mindegy, már túl vagyok rajta, jól sikerült, már csak várom az eredményt. Köszi mindenkinek!
2023. máj. 23. 01:11
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tudod a hivatalos eredményt, akkor honnan veszed, hogy jól sikerült?


Azt akkor fogod tudni, ha meg van az eredmény. Addig csak mese habbal az, amit átéltél.

2023. máj. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!