Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgán írhatok olyat,...

Nyelvvizsgán írhatok olyat, hogy m8,gr8?

Figyelt kérdés

Van ez a feladat:


Writing, Part 2

Your friend Rick doesn’t want to do anything special for his 18th birthday. Write to Rick to say why you think

celebrating is important and give him some ideas as to how he could celebrate.

Please write at least 80 words.



Kezdhetem úgy a levelet, hogy Hi m8 how yo doin'?


Vagy ilyen hivatalos formátumba kell? Mert én a barátokkal így beszélek.



#B2 #gr8
2023. júl. 17. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem irhatsz.

A szleng nem vizsgára való.

Magyar érettségin sem írhatsz olyat, hogy na csá.

Azt higy hey mate, vagy ehat's up írhatsz, de nem fogsz pontot kapni ezekre, hogy how you doin', az aposztof helyett a z a g betű már csak kijön.

2023. júl. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2023. júl. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
28%
1, hát én történelem esszében találkoztam olyannal, hogy katolikus 1ház.
2023. júl. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat. Tanár nélkül próbálok tanulni a nyelv vizsgára ezért nem tudom mi illik és mit nem. Nehéz róla információt találni.
2023. júl. 17. 17:30
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Baráti levélnél sem feltétlen díjazzák a szlenget :/


Rövidítéseket viszont használhatsz, ha sokat írnál és szeretnél beleférni a szószámba

pl: I'm, We've... (viszont hivatalos levélnél mindent ki kell írni!)

2023. júl. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

'Sup with you, homie? Hope life’s treating you like a boss. Things here are gucci, can't complain.


Ezzel tuti át megyek :D

2023. júl. 17. 18:46
 7/16 A kérdező kommentje:

Sok rap zenét hallgatok és ők így beszélnek. youtube videókból tanulok és rap zenékből angolul.


What's the 411 with you? Send a holler when you got a sec.

Stay gold, bro.

2023. júl. 17. 18:53
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel a tanulási módszertanod? Érthetően leírták az előző hozzászólók, hogy nem fogadják el kivétel nélkül egy nyelvvizsgaközpontban sem (ha már magadtól képtelen vagy elolvasni a tudnivalókat és értelmezni a vizsgaszabályzatot). Ezek után azt csinálsz amit akarsz, ha ilyen baromságokat írsz bele a te problémád, viszont arra készülj hogy megbuksz.
2023. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát pedig ezt megérteni nagyobb tehetség kell mint egy általános iskolai szintű levelet megírni :D


how are you sir? good? me too.


Meg amin fel idegesítettem magam az a ERŐS BRIT AKCENTUS az audióba amik vannak. A brit akcentus a legrosszabb komolyan. Egyszerűen nem lehet megérteni ezeket a szövegeket hallás alapján. És olyan lassan mondja a szövegben mint aki be van szívva. A való életben nem így beszélnek angolul az emberek. Miért nem csinálnak normális vizsgát?

2023. júl. 17. 19:01
 10/16 A kérdező kommentje:

VAgy én mért nem választhatom ki, hogy USA akcentussal vagy BRITIS legyen a vizsga.


Halgassa a briteket aki akarja én maradok az USA-nál. De még a kanadai is jobb.

2023. júl. 17. 19:02
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!