Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » B2 nyelvvizsgara egyedül fel...

B2 nyelvvizsgara egyedül fel lehet készülni?

Figyelt kérdés
Nagyon alapokat tudok csak angolbol, ami 20ev alatt rám ragadt. Van esély egyénileg felkészülni egy nyelvvizsgara? Gudtok ajanli jo appokat, esetleg olcso tanarokat bp-n?

jan. 15. 13:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Teljesen igaz, hogy a pedagógusok nem tudnak tanítani. Angolt pláne nem. Sajnálom, ha ez sérti a pedagógusok önérzetét, de ez így van. Én sem találkoztam még jó angol tanárral. Szóval mindet kirúgtam. Én google aps alkalmazással tanultam szavakat először. Nagyon alap angollal mentem ki Angliába, ott tanultam meg. Itthon semmit sem tudnék a mai napig. F@s az angol oktatás otthon. A filmnézés, angol társalgó klub jó dolog. De biztos nem fizetnék én sem egy tanárnak sem.
jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

"Én sem találkoztam még jó angol tanárral."

Magyartanárral se, az látszik...

jan. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

"a pedagógusok nem tudnak tanítani. Angolt pláne nem. ... Én sem találkoztam még jó angol tanárral. Szóval mindet kirúgtam. ... mentem ki Angliába, ott tanultam meg. ... F@s az angol oktatás otthon. A filmnézés, angol társalgó klub jó dolog. De biztos nem fizetnék én sem egy tanárnak sem."

Na, még egy "szakértő"... :D

jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mi az 12-es, csak nem szent "angol" tanár vagy? XD Semmi baj nincs a helyesírásommal és a magyarral sem.. Látom nem tudsz mibe belekötni...kisstílű monkey. Savanyú a szőlő?! Rosszul tanítotok. Ez van. Ezért sem érdemeltek fizetésemelést.. Bocsi.
jan. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12, 13 Savanyú a szőlő látom. Oktatás színvonala zéró Magyarországon, mondjuk nemcsak az angolé. Ezért olyan a PISA eredmény, amilyen, mert olyan kiemelkedően jó pedagógusok vagytok. Na hagyjuk. Meg azért nem beszél a magyar emberek 90%-a egy idegen nyelvet sem, mert olyan jók a tanítási módszereitek. Addig nem kell béremelésért sírni, míg ez a szint, amit a diákokkal produkáltattok. Tudást átadni nem tudtok. Jah bocsi, a nincsből nem lehet mit.
jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"Semmi baj nincs a helyesírásommal"

Szóval kimentél Angliába mégsem találkoztál még egyetlen jó angol tanárral sem? Akkor Anglia van tele rossz tanárokkal, nem Magyarország tanáraival van a baj.

jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Valami baj lehet a magyar módszerrel az tuti. Mert az, hogy a legtöbb magyar nem beszél semmilyen idegen nyelvet és ez valós adat. Az, hogy van nyelvvizsgája sokaknak, nem egyenlő azzal, hogy beszél is, tud is. Pl. a cégben a 20 emberből mindnek van nyelvvizsgája, de csak 2 tud külföldi partnerekkel beszélni telefon. A többi kolléga minden külföldit hozzájuk kapcsol. Szóval én nem lennék büszke a magyar pedagógiai nyelvoktatási teljesítményre... És ez nemcsak az angollal van így.... Mindennel szinte. Nyelvet magadtól fogod megtanulni, szorgalom, kitartás. A közoktatástól, magántanároktól semmit se várj. Csak lehúznak pénzzel és nem is azt tanítják, amire neked az életben szükséged lesz. A mai tanároknak a tanári mivolt nem szakma és elhivatottság, csak max megélhetés és ez nagy baj.
jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Valami baj lehet a magyar módszerrel"

Milyen az a "magyar módszer"? Mert legtöbb magyarországi angoltanár nem "a magyar módszert" használja, hanem olyan módszereket, amilyenekre a nemzetközi használatra íródott tankönyveket kitalálták.

jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!