Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Oroszból szeretnék érettségit...

Oroszból szeretnék érettségit tenni, úgy, hogy nem tanultam a gimiben oroszt. Hol tudnák Pesten orosz osztályozó vizsgát letenni, hogy tudjak érettségizni, illetve kihez tudok fordulni ?

Figyelt kérdés
Felsőfokú orosz nyelvvizsgával rendelkezem, tudok oroszul.

jan. 21. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gimnáziumba jársz és most tennéd le ötödik tárgyként vagy van már érettségi bizonyítványod és pluszban kell?


Csak azért kérdezem mert ha van már érettségi bizonyítványod akkor nem kell osztályozó.

jan. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ötödik tantárgyként tenném le gimnáziumban.
jan. 21. 18:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha beírod googleba hogy oroszt tanító gimnáziumok, akkor kihoz párat. Szerintem hívd fel őket vagy írj nekik emailt ezzel kapcsolatban.
jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kukacos Tejberízs ***** válasza:
Szentendrén van 2 iskola, ahol tanítanak oroszt (már ha Pest Vármegyére gondolsz, de a III-IV. kerülettől sincs messze).
jan. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az iskolátokban nincs orosztanár végzettségű tanár? Ő le tudna vizsgáztatni. Beszélj az osztályfőnökkel és az igazgatóval. Ha lehet, megoldják.
márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A felsőfokú több, mint az érettségi. Feltétlenül kell ötödik tantárgy? Bocs, nem tudom, azért kérdezem.
márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kukacos Tejberízs ***** válasza:
#6 Ötödik tantárgy a jelenlegi jogállás szerint feltétlenül kell és akkor miért nem olyan tantárgyból amit az ember tud? De tény és való, bizonyos esetekben pontszámításban egy felsőfokú többet ér.
márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi, Kukacos. 7-es voltam. Régi a kérdés, a kérdező már valószínűleg megoldotta a dolgot.
márc. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!