Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingoval mennyire lehet...

Duolingoval mennyire lehet megtanulni angolul milyen szintig lehet eljutni?

Figyelt kérdés
Több modul van azóta mint évekkel ezelőtt
febr. 13. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Szia. A1. Szóval egy nagyon kezdő. Nem akarom bántani az appot, de én is használtam, mielőtt el tudtam volna menni tanárhoz. Covid miatt csúsztam ahhoz képest ahogy szerettem volna kezdeni. Utána én csoportos órára mentem és járok azóta is. Minden tanfolyam 60 óras. Az első tanfolyamom többet tanultam mint a duolingoval. Konkrétan a duolingoval pár szót tudsz tanulni, hallhatsz kiejtést, de nyelvtant nem tanít. Nem tudod mi miért van. Szóval csak ez az app nagyon kevés. Mellette mondjuk megveszed az oxford angol nyelvkönyvet ami már magyaráz és tudod mit miért csinál lsz úgy már jó kiegészítés vagy ha bármilyen más módon is tanulsz csak kiégészítésre jó. Akár tanárral akár magadtól csak kiegészítőnek jó.
febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
75%
A2.
febr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!