Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Duolingo+vele párhuzamosan...

Duolingo+vele párhuzamosan magántanárral tanulás, sikerülhet B2-es szintre eljutni 1,5 év alatt?

Figyelt kérdés
Minden nap duolingon gyakorolom az angolt + magántanárral tanulok heti 2 órát és még emellé heti 6-7 órát foglalkozok vele. Szerintetek sikerülhet a középfokú nyelvvizsga 1,5 év alatt? Annyit azért még elmondanék, hogy szinte a nulláról kezdtem.

márc. 12. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Hát ne duolingoval akarj nyelvvizsgára készülni, az erre alkalmatlan. Amúgy sikerülhet. Sok filmet kell nézni és számítógépes játékot játszani.
márc. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
A duolingo az pont erre jó, hogy gyakorolhass és az alapokat tanuld meg vele. Ha mellé jársz külön tanárhoz akkor ez remek gyakorlás hozzá. Én is azt ajánlom hogy nézz filmeket stb, de ha még foglalkozol vele külön akkor már valószínűleg ismered ezt. Szerintem egy B2-es szintet így simán megtanulsz másfél év alatt.
márc. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Yes
márc. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!