Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hétfőre kéne megtanulnom 10,...

Hétfőre kéne megtanulnom 10, 2 oldalas angol fogalmazást hogy csináljam hatékonyan?

Figyelt kérdés
Hétfőn lesz vizsgám, 6-ot irtam meg 4 meg kell es ezeket be kene magolni. Talan 1et kihagyok hatha nem azt huzom de ha megis? 2.30 az atlagom valaki tud valami jo modszert nagyon halas lennek
ápr. 4. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

olvasd vagy olvastasd fel valakivel felvételre és hallgasd és olvasd egész nap. Ez az egyetlen esélyed


nem tudom, hogy mekkora oldalakról van szó de 20 oldal az nem kevés

ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%
talán jövőre nyelvet kéne tanulni, és nem hülyeségeket magolni a vizsgákra.
ápr. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Úgy adta fel a tanár, hogy ezeket a szövegeket be kell magolni és szó szerint vissza akarja hallani vagy pedig van 10 téma/tétel, amit te kidolgoztál és most szó szerint be akarod őket magolni?
ápr. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
10 tételt dolgoztam ki
ápr. 9. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!