Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Vannak 12-15 éves gyerekeknek...

Vannak 12-15 éves gyerekeknek való angol filmsorozatok?

Figyelt kérdés
Arra kellene, hogy az angol nyelvtanulásukat elősegítse, nyelvtudásukat fejlessze.

#Filmsorozatok angol tanuláshoz
ápr. 20. 16:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nehezen fogadta el a rendszer a kérdésem, azért ilyen fura a megfogalmazás. Tehát milyen filmsorozatokat tudnátok ajánlani?
ápr. 20. 16:40
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen a régebbi Disney meséket néztem angol szinkronnal, szóval ha nem is mesét, valami olyant kereshetne, amit már látott, tudja, érti, hogy miről szól.

Nem írtad, hogy hol kell fent legyen, én netflixen nézek sorozatokat angolul, mert így angol vagy magyar felirattal is lehet


Szerintem ilyen idősen érdekes lehet a Young Sheldon, és a Stranger Things is. Nincs valami egyéb érdeklődési kör? Így elég nehéz ajánlani bármit is

ápr. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazából sok minden érdekli, de különösen a zene. Inkább ami kevésbé, az az állatok.
ápr. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!