Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valami tipp, taktika?

Valami tipp, taktika?

Figyelt kérdés
Telc nyelvvizsgara megyek es az olvasott feladatnak nem sikerul a jot parositanom.

ápr. 21. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Amikor a nyelvvizsgát írod helyesen párosítsd össze.
ápr. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%
Mi a probléma? Nem érted, ami ott van? Több megoldást is jónak gondolsz?
ápr. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ertem, mi van oda orva, de tobb megoldast jonak tartok.
ápr. 21. 16:42
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha nagyon nem vagy biztos akkor menjél tovább, mert lehet, hogy a 2 válasz közül az egyik később jobban illik valami máshoz. Pl. Az egyes ponthoz odaírnád a c és a d választ is, de továbbmész és látod, hogy a negyedik ponthoz jobban illik a d válasz, mint az elsőhöz. Ha pedig szövegkiegészítős akkor sokat segít a nyelvtan is.
ápr. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
ápr. 21. 19:59
 6/7 anonim válasza:
Amennyiben még aktuális nekem sokat segít hogyha a szövegből megpróbálom kihuzkodni a kifejezéseket amik miatt kifejezetten az egyikre vagy a másikra gondolok és összehasonlítom őket a többivel ha esetleg #4 válasza önmagában nem lenne elég. Nekem éles nyelvvizsgán ez segített
ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom
ápr. 29. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!